Aktualności

Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018

W dniu 9 października 2017 r., już po raz szósty, odbyła się uroczysta inauguracja projektu Mały Medyk - Polska Akademia Dzieci w Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Opatrunek na ratunek

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio - „Opatrunek na ratunek”. Akcja polega na zbiórce materiałów opatrunkowych, ponieważ misyjnych przychodniach brakuje dosłownie wszystkiego. Przyda się każdy bandaż, plastry, gazy, kompresy, wata, rękawiczki gumowe, a nawet igły i strzykawki.

Rekrutacja młodych wykładowców

Każdy z naszych młodych studentów, może zostać wykładowcą Polskiej Akademii Dzieci. Najpóźniej do kolejnego wykładu w listopadzie, czekamy na zgłoszenia z propozycjami wykładów dziecięcych. Liczba miejsc jest ograniczona a poprzednie lata pokazały, że limit bardzo szybko się wyczerpuje.

Konkurs - Badania Małych Medyków

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „Badania Małych Medyków”, w ramach szóstej edycji projektu „Mały Medyk” - Polska Akademia Dzieci w Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Archiwum

Kategorie