Rekrutacja młodych wykładowców

Każdy z naszych młodych studentów, może zostać wykładowcą Polskiej Akademii Dzieci. Najpóźniej do kolejnego wykładu w listopadzie, czekamy na zgłoszenia z propozycjami wykładów dziecięcych. Liczba miejsc jest ograniczona a poprzednie lata pokazały, że limit bardzo szybko się wyczerpuje. Nie ograniczamy naszych młodych studentów tematyką, liczy się to aby przedstawiali swoje faktyczne pasje i aby wykłady były przygotowywane przez nich, oczywiście nauczyciele i rodzice mogą służyć wsparciem.

Na jeden wykład możliwe jest zgłoszenie maksymalnie dwójki dzieci, które wspólnie przygotują wykład.

Pomysły tematów prosimy zgłaszać na nasz adres mailowy projektu: malymedyk@ump.edu.pl najpóźniej do dnia 26 listopada 2017 r.